Ar teko apipilti kaimynus?

Ar teko apipilti kaimynus?

Kaimynus turime daugelis ir nesvarbu kur gyvename, daugiabutyje ar individualiame name. Vieni sutaria geriau, kiti prasčiau, bet greičiausiai, kad pridaryti nuostolių ar žalos kaimynams niekas nelinki. Bet taip gali nutikti dėl neatsargumo.

Apipiltas kaimynų butas

Nuo užmaršumo vaistų nėra, nes mūsų gyvenimo tempas intensyvėja ir tai priverčia užsimiršti kai kuriose srityse. Pavyzdžiui, vakare, po darbo, pasijutote itin pavargę, tad nusprendėte prisileisti vonią šilto vandens ir šiek tiek pagulėti. Kol vonia pildosi vandeniu Jūs nueinate pažiūrėti televizoriaus, užsnūstate. Pabudę po pasnaudimo atmerkę akis vėl žiūrite televizorių, kol iš atminties gilumos negaunate pavojaus signalo – pildote vonią vandeniu. Uh, suskumbate į vonios kambarį ir pakeliui pastebite klaną vandens, kuris prieškambariu jau teka į kitas erdves.

Žinoma visi mes esame kažką panašaus matę, jei nepatyrę, tai stebėję vaikystėje. Todėl žinome, kaip greitai galima sutvarkyti ir surinkti vandenį bei išsausinti patalpas. Tik bėda kita, kaimynai surinkti Jūsų vandens negalės, jis tekės sienomis, lubomis ir gali būti, kad pasieks net kitų kaimynų butus. Jei esate darę remontus galite įsivaizduoti, kiek maždaug kainuoja paprastas remontas. O kaip su Euro remontais, šiltintomis ir gipso kartono sienomis? Gavusios vandens, ypač šilto, nuo lubų ir sienų pradės atšokinėti tinkas, dažai, gipso kartono plokštės susisuks, o bendras buto vaizdas bus lyg apleistų patalpų.

Didelė žala

Suprantama, jei esate sąžiningas, tai sutarsite su kaimynais, kad padengsite jiems patirtą žalą, o kaip daryti, jei kaimynai pareikalaus daugiau!? Greičiausiai nesutiksite ir gali būti, kad atsisakysite visai padengti patirtą žalą kaimynams.

Civilinis draudimas

Ar teko girdėti tam, kad Jūsų padaryti nuostoliai tretiesiems asmenims, šiuo atveju kaimynams netaptų didele našta Jums ir Jūsų šeimai yra siūloma draudiminė apsauga – civilinis draudimas. Šis draudimas yra būtent Jūsų veiksmų apsaugai arba dėl neveiksnumo, kai jais tyčia ar netyčia galima pridaryti žalos kaimynui ar keliems. Pigus civilinis draudimas internetu gali apsaugoti Jus, jei už pylėte kaimynus dėl neatsargumo, draudimas padengs visus kaimynų patirtus nuostolius. Be to, be šios paslaugos yra draudimo apsauga ir nuo ugnies, jei užsidegus Jūsų butui ar namui žalą patirtų ir kaimynai. Juk degančias patalpas privalu gesinti, tad gaisrininkai gesindami butą taip pat gali apipilti ir visus kaimynus, kurie gyvena žemiau aukštais Jūsų. Tad patirtą žalą tik galima įsivaizduoti. Civilinis draudimas ir šią paslaugą siūlo konkreti rūšis turto draudimas internetu pigiau. Tad, jei nusprendėte maksimaliai likti saugiais ir apsaugoti kitus, draudimo kompanijos brokerio arba internetu ieškokite turto draudimo.

Taip pat skaitykite:

Drauskite savo turtą net ir tada, jei tvirtai tikite, jog nieko blogo Jums nenutiks. O kaip su kaimynais?