Ar teko automobilį drausti pigiau?

Ar teko automobilį drausti pigiau?

Kad skaitantys šį straipsnį turi automobilį greičiausiai bus tiesa. Todėl labai svarbu pasidomėti Jūsų nuomone bei patyrimu kaip draudžiate savo automobilį. Suprantama, kad vieni draudžia pasinaudodami brokerių patarimais gyvai, kiti gi, savo transporto priemonę draudžia internetu ir nepergyvena dėl to, nes sutaupė begales laiko.

Kaip visgi yra iš tiesų, kur patogiau ir geriau drausti transporto priemonę? Greičiausiai, kad visi turėsime savo versijas, vieni, jog važiuojant pakeliui užsukti į draudimo bendrovės kiemą nėra sunku. Kiti prisipažins, kad draudžiasi spontaniškai, vaikščiodami Akropolyje ar kitame pramogų bei prekybos centre ir pamatę draudimo bendrovės iškabą prisiminė, kad automobilio draudimas eina į pabaigą. Dar kita grupelė draudžiasi internetu, tiesiog suveda internetinėje paieškoje ieškomos paslaugos frazę ir renkasi iš visų pasiūlymų.

Žemiau esančioje nuorodoje po straipsniu galite pasidomėti mūsų skaičiavimais ir išvadomis, kada draudimas automobiliui, turto draudimas ar kelionės draudimo paslaugų užsakymas yra pigiausias. Bet kaip mes dažnai mėgstame kartoti, kad geriausias draudimas nereiškia pigiausias. Kaina, kad ir mažiausia nereikškia Jums suteikiamas geriausias draudimo garantijas. Todėl visada prieš apmokant pigiausią draudimo pasiūlymą naudinga kiekvienam pasiskaityti ir palyginti ir draudimo paslaugos sąlygas. Pigiausiame variante gali būti taip, kad polise bei sutartyje trūks tam tikrų draudiminių punktų dėl kurių vėliau, gali tekti pasigailėti draudiminio įvykio metu.

Taigi, ar teko savo automobilį apdrausti pigiau? Išsakyti savo nuomonę norėtume ir mes, nes draudėmės prieš kelias savaites todėl turime ir savo nuomonę, kuria norime pasidalinti su Jumis. Jau ilgą laiką mes savo valdomą transporto priemonę draudžiame internetu. Ši paslauga yra mums patogi, todėl taupydami savo laiką, per pusvalandį apdraudžiame visus tris. ar tai padarėme pigiau ar pigiausiai sunku pasakyti be išankstinių apskaičiavimų, bet pasidomėję visų draudikų siūlomomis sąlygomis bei kainomis skaičiuoklėje priėjome išvados, kad mūsų automobiliai buvo apdrausti pigiau. Žemiau esančioje nuorodoje pavadinimu „Jei drausitės ilgesniam laikotarpiui“ rasite tikslius mūsų paskaičiavimus. Jei neklystame, draudžiantis metams automobilį, tai yra maksimaliam draudimo laikotarpiui, vienam automobilio polisui sutaupoma apie 128 eurai. Tad mūsų atveju galimą drąsiai sakyti, kad sutaupyti 384 eurai nėra menkniekis. Tai yra tvirtas argumentas, kodėl mes draudžiame maksimaliam terminui.

Pigus automobilio draudimas internetu yra ta priemonė, kuri padeda mums sutaupyti ne tik lėšų. Lėšos yra tik paslaugų apmokėjimui, bet palyginus kainą su sąlygomis, mes šia galimybe esame patenkinti. Suprantama, kad yra visokių niuansų dėl draudimo paslaugų užsakymo, bet tie, kas draudimu domisi dažniau gali patvirtinti, kad draudimas internetu yra pigiausias ne tik kainos atžvilgiu.

Taip pat skaitykite: