Automobilio

Automobilis šiandien ne retam yra tapęs svarbia tiek transporto, tiek darbo priemone, leidžiančia nukeliauti iš taško A į tašką B. Tačiau tam, kad trumpa, ar ilga kelionė būtų saugi, automobilis turi būti techniškai tvarkingas ir žinoma, apdraustas, kad apsaugoti tiek patį automobilį, tiek keleivius. Savo automobilį galite apsaugoti viena ar netgi dvejomis draudimo rūšimis. Visų pirma, kiekvieną Lietuvos Respublikoje registruotą ir keliuose naudojamą automobilį turite apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, o jei jaučiate poreikį, galite apdrausti ir savanoriškuoju KASKO draudimu. Abejomis draudimo rūšimis automobilį Jums siūlome apdrausti sparčiausiu ir pigiausiu būdu – mūsų siūlomu automobilio draudimu internetu.

Automobilio draudimas internetu

automobilio draudimas

Kuo gi skiriasi privalomasis civilinės atsakomybės draudimas nuo KASKO draudimo? Atsakymas paprastas – civilinės atsakomybės draudimas yra be išimties privaloma draudimo apsauga, kurios paskirtis – atlyginti auto įvykio metu tretiesiems asmenims padarytą žalą, o ne pačiam draudėjui.

KASKO draudimu galite draustis savanoriškai, siekdami, kad būtų atlyginta Jūsų automobiliui padaryta žala. Šiuo atveju padaryta žala atlyginama Jums pačiam – draudėjui. Į KASKO draudiminius įvykius yra įtraukiami tokie įvykiai kaip: avarijos, gamtos stichijos ir nelaimės, trečiųjų asmenų padaryta kenkėjiška veikla, vagystės ar net ant automobilio užvirtusio medžio padaryta žala.

Siūlydami patogų automobilio draudimą internetu, tuo pačiu siūlome Jums pasinaudoti ir viena ar keliomis papildomomis automobilių draudimo paslaugomis. Jei norite kelionės metu apsaugoti save ir/ar savo bendrakeleivius nuo nelaimingų atsitikimų, papildomai apsidrauskite vairuotojo ir keleivių draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.

Kita dėmesio verta papildoma mūsų draudimo paslauga – pagalbos kelyje draudimas, kuris ypatingai pravers ilgose, išbandymų reikalaujančiose kelionėse. Apsidraudus šiuo draudimu, kelyje įvykus nelaimei bus apmokėtos su draudiminiu įvykiu susijusios nenumatytos išlaidos, įskaitant techninę ar kitokią pagalbą kelyje. Prie to paties rekomenduojame papildomai apsidrausti ir automobilio nuomos draudimu, kuris užtikrina, kad bus apmokėtos pakaitinio automobilio nuomos išlaidos, kol bus remontuojamas apdraustasis automobilis.

Jei esate automobilyje įrengę papildomą, negamyklinę įrangą, pavyzdžiui, garso aparatūrą, ar baiminatės dėl nemenką sumą kainuojančių lengvojo lydinio ratlankių, pasirinkę automobilio draudimą internetu papildomai apsidrauskite ir papildomos automobilio įrangos draudimu. Tokiu būdu būsite tikri, kad praradę vertingą įrangą, ratlankius ar kitą turtą, nuostoliai Jums bus atlyginti.

Drausdami automobilį privalomuoju civilinės atsakomybės ar Kasko draudimu internetu, tai padarysite ne tik pigiau nei tiesiogiai biure, kadangi yra mažesnės administracinės išlaidos, bet ir greičiau. Svarbu ir tai, kad apsidrausti galėsite net vėlai vakare – draudimo paslaugas internetu teikiame 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Viskas, ko Jums reikės norint sėkmingai sudaryti draudimo sutartį internetu – pateikti keletą prašomų duomenų, tokių kaip: automobilio savininko registracijos vieta, amžius ir vairavimo stažas, auto įvykių skaičius, automobilio variklio darbinis tūris ir pan. Patikrinę pateiktus duomenis, susipažinę bei patvirtinę draudimo sąlygas ir atlikę apmokėjimą draudimo polisą per keletą minučių gausite į savo elektroninį paštą.

Automobilio draudimas internetu – paprasta, greita ir pigu!