Draudimas internetu
Automobilio draudimas
Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas
Kelionės draudimas
Sveikatos draudimas
Turto draudimas

Draudimo naujienos
Ryanair
Lektuvu bilietai

 
 
 
Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas
internetu
 
 

Skaičiuoti Civilinės Atsakomybės Draudimo KainąAkimirksniu pasiskaičiuok draudimo kainas
   
Valstybinis numeris Savininko kodas
 ?
Savininko stažas nuo Ar vairuos kiti?
Draudimo laikotarpis Draudimo pradžia nuo
Paskirtis Draudimo galiojimas

Ieškom geriausios kainos tarp
Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas internetu

Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas - kaip sako jo pavadinimas, tai draudimas, kuriuo privalote apdrausti savo transporto priemonę, registruotą ir eksploatuojamą Lietuvos Respublikos teritorijoje. Vykstant už Lietuvos Respublikos ribų, privaloma turėti Žaliąją kortelę. Žalioji kortelė - tai transporto priemonės valdytojo civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis Europos Sąjungos valstybėse, Norvegijoje ir Šveicarijoje, tad keliaujant nereikia atskirai draustis pagal atskiroje valstybėje galiojančius įstatymus. Įvykus autoįvykiui tiek Lietuvoje, ar lankomoje šalyje (privaloma turėti žaliąją kortelę), privalomasis civilinės atsakomybės draudimas atlygina dėl Jūsų kaltės padarytą žalą kitų asmenų sveikatai ar turtui.

Šiuo draudimu galite apsidrausti artimiausiame mūsų draudimo bendrovės biure arba taupydami savo laiką - internetu. Drausdamiesi privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu internetu, draudimo polisą gausite ne tik greičiau, bet ir sumokėsite mažiau. Jei pamiršote apsidrausti ir apie tai prisiminėte tik vakare, ar anksti ryte, galite būti ramūs, nes apsidrausti internetu turite galimybę kada tik panorėję - ištisą parą, apsilankę mūsų interneto svetainėje.

Mūsų draudimo bendrovės privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu internetu apdrausti galite visas transporto priemones:

  • Lengvuosius ir krovininius automobilius;
  • Motociklus ir mopedus;
  • Autobusus ir mikroautobusus;
  • Transporto priemonių priekabas;
  • Traktorius ir savaeigius mechanizmus.

Kokį draudimo įmokos dydį Jums reikės sumokėti draudžiantis privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu internetu, sužinosite pateikę norimo apdrausti automobilio savininko registracijos vietą, amžių, vairavimo stažą, padarytų autoįvykių skaičių, transporto priemonės variklio darbinį tūrį ir naudojimo pobūdį. Į draudimo interneto svetainės savitarnoje prašomus laukelius įveskite visus draudimo sutarties sumai apskaičiuoti reikalingus duomenis ir draudimo trukmę - nuo 1 iki 12 mėnesių. Draudimo skaičiuoklė automatiškai apskaičiuos ir iš karto pateiks tikslią galutinę kainą, kurią galėsite apmokėti naudodamiesi elektronine bankininkyste. Draudimo polisą ir mokėjimo patvirtinimą vos kelių minučių bėgyje gausite į draudimo poliso sudarymo metu nurodytą savo elektroninį paštą. Draudimo polisą rekomenduojama atsispausdinti ant balto popieriaus lapo dviem egzemplioriais ir vairuojant turėti su savimi, kad atsitikus autoįvykiui, vieną egzempliorių galėtumėte atiduoti nukentėjusiajam. Draudimo išmoka nukentėjusiam asmeniui/ims ir/ar jų turtui bus įvertinta draudimo bendrovės darbuotojų ir ji bus identiška autoįvykio metu padaryto nuostolio dydžiui. Maksimalus draudimo išmokos dydis Lietuvoje (kaip ir kitose valstybėse) yra reglamentuojamas teisės aktais - draudimo maksimali suma sudaro 100 000 eurų žalos trečiųjų asmenų turtui ir 500 000 eurų žalos trečiųjų asmenų sveikatai ar gyvybei, įskaitant 500 eurų sumą nematerialinei žalai atlyginti.

Apsidraudus privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu internetu gali nutikti ir taip, kad automobilį nuspręsite parduoti. Tokiu atveju, draudimo sutartis dar galios 15 dienų, po kurių ji bus nutraukta. Per šį laikotarpį privalote raštu informuoti draudimo bendrovę apie savininko pasikeitimą. Informavus, nepanaudotas draudimo įmokos likutis gali būti perkeliamas naujai sutarčiai - draudžiant kitą automobilį.

Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas internetu - tai visus Lietuvos Respublikos Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą reglamentuojančius teisės aktus atitinkantis draudimas, todėl jį galite įsigyti ne tik sutaupydami laiko ir pinigų, bet ir būti tikri, kad draudžiatės patikimai.

 
 
       
 
    © 2013 VivaDraudimas.LT
SEO paslaugas teikia SmartRank.LT