Jei drausitės ilgesniam laikotarpiui

Jei drausitės ilgesniam laikotarpiui

Pabandykime paskaičiuoti naudą sau. Draudimo skaičiuoklė internete yra puiki galimybė ne tik palyginti draudikų kainas tarpusavyje, bet draudžiantis ilgesniam laikotarpiui galima sutaupyti dar daugiau.

Paimkime patogią draudimo internetu skaičiuoklę zuikiobilietai.lt Be siūlomų įsigyti pigių bilietų ten taip pat yra sukurta prieiga ir norintiems apsidrausti asmenims. Nesvarbu kokias paslaugas imti, nes pagrindinės draudimo rūšys yra 4: tai automobilio draudimas, kai kas bandyti įpiršti KASKO draudimą, bet, tai yra savanoriško draudimo išraiška, todėl jis lieka prie paslaugų automobiliui, turto draudimas, kelionių draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Greičiausiai sutiksite, kad automobilio draudimas internetu  yra populiariausias, dauguma žino paslaugų kainas, todėl paimkime šią draudimo rūšį su privalomuoju draudimu. Paskaičiuokime kiek gi skiriasi draudimo kainos skaičiuoklėje kai draudimo paslaugos laikotarpiai skiriasi.

  1. Pradžioje paimkime patį minimaliausia draudimo paslaugos laikotarpį – 1 mėnesio laikotarpį ir sužinosime, kad geriausią kainą pasiūlė Compensa, ji yra 21 euras vienam mėnesio laikotarpiui.
  2. Pereiname prie kito laikotarpio, kurį mums siūlo zuikiobilietai.lt draudimo skaičiuoklė – 3 mėnesiai. Trijų mėnesių automobilio draudimas kainuotų 51,56 eurai ir tokią kainą, beje, nenuginčijamai kovą laimėjo draudimo bendrovė ERGO, kuri nuo didžiausią kainą pasiūliusios Seesam bendrovės  pasiūlė pigiau net 21,44 euru. Pakankamai didelis skirtumas 3 mėnesiams, kad galėtumėte apsispręsti be jokių abejonių.
  3. Kitas laikotarpis, kuriuo galima apdrausti savo mašiną yra 6 mėnesiai. 6 mėnesiai yra tas viduriukas, kuriuo, tikėtina, dažnaiusiai ir draudžia savo mašinas Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojai. Po nedidelės pauzelės draudimo skaičiuoklė mums pateikė kains, iš kurių mažiausia vėl buvo Compensa draudimo bendrovės pasiūlymas automobilio draudimui šešiems mėnesiams. Ir nuo Seesam, kuri pateikė didžiausią ją persvėrė net 33 eurais. Nelieka abejonių, kad šis skirtumas nepaliks laiko apsisprendimui, kurį draudiką bei jo pasiūlymą pasirinkti.
  4. Ir paskutinis, maksimalus draudimo paslaugos užsakymo laikotarpis – 12 mėnesių. Šis terminas, greičiausiai, yra pasirenkamas asmenų, kurie neturi laiko žaidimams kas mėnesį, kas tris ar šešis, kaskart automobilį draudžiant poliso paslaugų baigimosi laikotarpiu. Bet nereikėtų nerimauti išleidžiant didesnę sumą draudimo paslaugoms, nes metinis mokestis leidžia sutaupyti papildomai. Ir šią 7 bendrovių kovą dėl geriausios kainos laimėjo ta pati Compensa, kuri pasiūlė net 97 eurais pigiau, nei Seesam bendrovė. Žinoma, kad kiekvienas draudikas turi savo argumentus, taisykles bei sąlygas. Todėl tvirtinti, kad pigiausias yra geriausias ne visai atitinka mūsų realijas.

Taigi, turime visas mažiausias kainas mašinos draudimui, todėl galime lengvai paskaičiuoti draudimo laikotarpių skirtumus kainos atžvilgiu:

  1. Draudžiantis draudimu 12 mėnesių, kiekvieno mėnesio kainą sudaro vos 10,66 eurų;
  2. Apsidraudus 6 mėnesiams, 1 mėnesio kainą sudaro jau 15 eurų;
  3. Trijų mėnesių vieno mėnesio draudimo paslaugos kaina būtų 17,18 eurų;
  4. Ir jei pamenate, aukščiau minėjome, kad vieno mėnesio pigiausią kainą pasiūlė bendrovė Compensa, draustis mėnesiui už 21 eurą.

Ar įdomu kokie kainų skirtumai?

Suprantama, kad taip, tad bandome pateikti statistiką (santykis draudžiantis 12 ir 1 mėnesiams):

Jei drausitės 12 mėnesių automobilį iškart, lyginant su 1 mėnesio draudimo paslaugos užsakymui per 12 mėnesių sutaupo net 128 eurus.

Draudžiantys mašiną kas pusmety – 6 mėnesiams , taip pat sutaupo, nors, šiek tiek mažiau – 36 eurai. Bet pinigai uždirbami, jie nesimėto, sutikime su tuo.

3 mėnesiams draudžiantys vargu ar sutaupo, bet paskaičiuoti verta, kad draudžiantys kas mėnesį, trijų mėnesių laikotarpyje sumoka apie 63 eurus. pažvelgę į siūlomą pigiausią kainą matome 51,54 eurą. Taigi, nauda išlieka ir ji – 11,46 eurai. negalima sakyti, kad tai nėra sutaupymas, juolab, kad tai tik už draudimo paslaugas. Jei kiekvienoje srityje po tie, nepajusime, ir mes jau skaičiuojame milijonus 🙂

Taip pat skaitykite:

Kaip matote, jei drausitės visiems metams yra taupoma ne tik bendrame pasiūlymų plane renkantis mažiausią kainą, bet taupoma lyginant ir su kas mėnesį draudžiančiais.