KASKO

Spartėjant gyvenimo tempui ir didėjant poreikiui optimizuoti tiek savo veiklą, tiek kasdienį gyvenimą, auga poreikis ir teikiamų paslaugų patogumui, greitumui ir kokybei. Dėl šios priežasties jau kasdienybe tapo drabužių, buities prekių ar paslaugų pirkimas internetu. Ne išimtis – ir galimybė gyvenamąjį būstą, sveikatą ar automobilį apsidrausti internetu. Kalbant apie transporto priemonių draudimą, gera naujiena yra ta, kad šiandien Jums galime pasiūlyti galimybę savo automobilį apdrausti internetu ne tik privalomuoju civiliniu draudimu, bet ir savanoriškuoju KASKO draudimu, kuris skirtas atlyginti Jūsų automobiliui padarytą žalą. KASKO (CASCO) draudimu internetu galite apdrausti ne tik savo automobilį, bet ir visas kitas transporto priemones, kurios registruotos Lietuvos Respublikoje: motociklus, autobusus, ar net žemės ūkio techniką ir pan.

KASKO (CASCO) draudimas internetu – tai Jūsų automobilio apsauga palankiausiomis draudimo sąlygos už geriausią kainą, kurią galime pasiūlyti savo klientams. Drausdamiesi savitarnos būdu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko – apsidrausti galėsite tiesiog biure ar namuose. Sėkmingai atlikę mokėjimą elektroniniu būdu, ar vienu iš kitų mūsų siūlomų mokėjimo būdų, KASKO draudimo taisykles, sąskaitą ir polisą gausite tą pačią dieną elektroniniu paštu ir galėsite atsispausdinti patys, jei nebus reikalingos Jūsų automobilio nuotraukos ar/ir patikra.

KASKO draudimas internetu

kasko draudimas

Jums apsidraudus KASKO draudimu, atlyginsime Jūsų automobiliui padarytą žalą: eismo įvykio metu, gamtos stichinių nelaimių metu (audros, gaisro, potvynio ir kt.). Žalą atlyginsime ir jei Jūsų automobilis buvo apgadintas dėl trečiųjų asmenų padarytos nusikalstamos veiklos (vagystės, vandalizmo ir kt.), ant jo užkritus medžiui ar jį apgadinus į kelią išbėgusiam gyvūnui. Įvykus draudiminiam įvykiui KASKO (CASCO) draudimas apsaugos Jus nuo didelių išlaidų ir laiko sąnaudų.

Norėdami įsigyti savanorišką KASKO draudimą internetu, tai galite atlikti bet kuriuo Jums patogiu metu. Drausdamiesi mūsų interneto svetainėje, iš itin plataus KASKO draudimo variantų pasirinkimo visuomet galite išsirinkti draudimą, kurio tiek sąlygos, tiek kaina atitinka Jūsų poreikius ir lūkesčius. Jei sunku apsispręsti, mūsų srities specialistai visuomet Jums patars, kokį draudimo variantą pasirinkti.

Trumpa atmintinė, kaip įsigyti KASKO draudimą internetu:

  • – Išsirinkite Jums tinkamiausią KASKO draudimo pasiūlymą ir jo įmoką;
  • – Pasirinkite draudimo galiojimo trukmę ir kiek įmokų norėsite atlikti už draudimą (nuo vienos iki ketverių įmokų);
  • – Įveskite į prašomus laukelius asmeninius draudėjo duomenis (asmens ar įmonės kodą) ir duomenis apie automobilį bei jame įmontuotą įrangą (valstybinį numerį, pagaminimo metus ir kt);
  • – Susipažinkite su KASKO draudimo taisyklėmis, draudiminiais ir nedraudiminiais įvykiais;
  • – Patikrinkite, ar viską užpildėte teisingai;
  • – Patvirtinkite pasirinktą draudimo variantą ir jo sąlygas apmokėdami Jums patogiu būdu;
  • – Gaukite elektroniniu paštu KASKO draudimo sąskaitą, sąlygas ir polisą.

KASKO draudimas internetu – tai saugus, patogus ir greitas būdas apdrausti savo automobilį papildoma apsauga!

Norint sutaupyti, nebūtina keisti sąlygas, draudimas bus pigiau, o gal net ir mažiausia kaina, tik draudžiantis ir paslaugos ieškant bei užsakant internetu.