Draudimas internetu
Automobilio draudimas
Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas
Kelionės draudimas
Sveikatos draudimas
Turto draudimas

Draudimo naujienos
Ryanair
Lektuvu bilietai

 
 
 
Kelionės draudimas
internetu
 
 

Kelionės draudimo skaičiuoklėDraudimo rūšis

   
Kelionės detalės
Kelionės teritorija Kelionės tikslas
Kelionės pradžia Kelionės pabaiga
Dienos

Ieškom geriausios kainos tarp
Kelionės draudimas internetu

Kelionės draudimas internetu - tai itin patogus draudimo būdas, įsigijus paskutinės minutės kelionę ar skubant išvykti į kitas šalis. Apsidrausti internetu galėsite labai greitai ir būti ramūs, kad esate apdrausti nuo galimų nesklandumų kelionės metu, kurie dažnai sukelia nemažai finansinių nuostolių. Jei dvejojate, ar vis tik Jums reikalingas kelionės draudimas - atsarga gėdos nedaro - todėl rekomenduojame apsaugoti save ir kartu keliaujančius asmenis nuo rizikos bei užtikrinti galimų draudiminių įvykių nuostolių kompensavimą. Mūsų draudimo bendrovė Jums atlygins visus kelionės už Lietuvos ribų patirtus nuostolius priklausomai nuo to, kokią draudimo apsaugą drausdamiesi kelionės draudimu internetu pasirinksite.

Keliaujantiems į užsienio šalis galime pasiūlyti gana gausų kelionės draudimo apsaugos pasirinkimą. Priklausomai nuo to, kokia apsauga Jums reikalinga, galėsite išsirinkti attitinkamą mūsų siūlomą kelionės draudimo produktą ar keletą iš jų.

Visų pirma, keliaujantiems siūlo apsidrausti kelionės medicininių išlaidų draudimu. Niekada negali žinoti, kokie sveikatos sutrikimai, ūmi liga ar trauma gali nutikti kelionės metu, todėl patartina apsaugoti savo brangiausią turtą - sveikatą. Apsidraudusiems medicininių išlaidų draudimu atlyginsime visas kelionės metu patirtas medicinines išlaidas.

Draudžiantis medicininių išlaidų kelionės draudimu internetu, rekomenduojama apsidrausti ir nuo nelaimingų atisitikimų. Kelionėje įvykus nelaimingam atsitikimui, kurio padariniai gali būti sunki trauma, neįgalumas ar net mirtis, mūsų draudimo bendrovė atlygins nelaimingo atsitikimo metu patirtus nuostolius.

Keliaujant, ypatingai į tolimesnes užsienio šalis, kuomet kelionė yra su persėdimais, labai dažnai pasitaiko, kad dingsta, būna apgadintas ar vėluoja Jūsų bagažas. Tam, kad išvengti su bagažo dingimu susijusių rūpesčių ir išlaidų, siūlome Jums apsidrausti kelionių bagažo draudimu. Jei Jūsų bagažas vėluos daugiau nei draudimo polise nurodytą bagažo vėlavimo laiką, tokiu atveju atlyginsime Jums būtiniausių įsigyti daiktų išlaidas. Jei Jūsų bagažas bus apgadintas ar prarastas, atlyginsime prarasto ar apgadinto bagažo nuostolius.

Svarbus mūsų siūlomo kelionės draudimo internetu produktas yra ir neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimas. Jums apsidraudus šiuo draudimu, atlyginsime su nenumatytu kelionės nutrūkimu ar atšaukimu susijusias išlaidas. Visuomet yra tikimybė, kad kelionė gali nutrūkti dėl Jūsų ar kartu keliaujančių artimųjų ūmios ligos ar net mirties, patirtos žalos Jūsų turtui ar jei keliaujate su persėdimais, vėluojančio, atidėto skrydžio. Netikėtai susiklosčius išvardintoms aplinkybėms, jei būsite apsidraudę nutrūkusios kelionės draudimu, kompensuosime Jums patirtus nutrūkusios kelionės nuostolius.

Planuojant kelionę svarbu įvertinti visas rizikas, todėl patartina apsidrausti ir civilinės atsakomybės draudimu. Apsidraudus šiuo draudimu atlyginsime kelionės metu Jūsų padarytus nuostolius tretiesiems asmenims, juk niekada negalite garantuoti, kad nesugadinsite ar nesunaikinsite svetimo turto, ar dėl nelaimingo atsitikimo nesužalosite kito žmogaus. Gali nutikti ir taip, kad dėl rimto sužalojimo, tretysis asmuo taps neįgalus ar netikėtai mirs. Šiais atvejais didžiausias pagalbininkas Jums bus įsigytas kelionės civilinės atsakomybės.

Įvertinę savo suplanuotos kelionės rizikas ir pasirinkę Jums reikalingą kelionės draudimo produktą/us, mūsų interneto svetainėje apsiskaičiuokite draudimo įmoką ir įsigykite kelionės draudimą internetu ne tik greičiau, bet ir pigiau!

 
 
       
 
    © 2013 VivaDraudimas.LT
SEO paslaugas teikia SmartRank.LT