Svarbūs kriterijai renkantis draudimą

Svarbūs kriterijai renkantis draudimą

Taigi, pirmoje šio teksto dalyje jau įvardijome keletą svarbių kriterijų, kuriuos turėtų tinkamai įvertinti kiekvienas vartotojas, kuriam reikalingos draudimo paslaugos. Tai – draudimo rūšis, kaina, papildomos sąlygos. Taip pat svarbu iš anksto pasidomėti, ar yra galimybė apsidrausti internetu, mat pavyzdžiui, automobilio draudimas internetu – galimybės, ar bet kurio kito draudimo internetu pasiūlymai, tikrai bus naudingi kiekvienam. Tačiau svarbiausias dalykas – tas, jog šie veiksniai, dar ne visi, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis draudimo kompaniją.

Nuolaida

Nemaža dalis žmonių yra linkę galvoti, kad turto, automobilio, sveikatos ar kelionių draudimas yra išskirtinį paslauga, kuriai negalėtų būti nuolaida. Vis dėlto, nieko panašaus – kiekvienos rūšies draudimui neretai taikomos nuolaidos. Taigi, jei nusprendėte rinktis draudimo paslaugas siūlančią įmonę ir norite paties patraukliausio pasiūlymo, nepamirškite dėmesį atkreipti ir į tai, ar šiuo metu yra siūlomos kokios nors nuolaidos.

Kokia draudimo trukmė siūloma?

Dar vienas svarbus kriterijus, į kurį taip pat vertėtų atkreipti dėmesį renkantis draudimo paslaugų kompaniją, yra draudimo trukmė. Paprastai tokio pobūdžio paslaugas siūlančios kompanijos siūlo tam tikros trukmės (1, 3, 6 mėnesių ar metų) paslaugos paketus.

Ar bus galima keisti draudimo sutarties sąlygas?

Kad gyvenimas yra kupinas netikėtų staigmenų, tai, ko gero, savo kailiu patyrė ne vienas žmogus. Būtent šie netikėtumai kartais tampa ta priežastimi, dėl kurios, nemaža dalis būna priversti keisti ar atsisakyti tam tikrų įsipareigojimų. Draudimas sutartis gali tapti vienu iš jų. Tačiau, ar tikrai prireikus, turėsite galimybę keisti jos sąlygas? Pasidomėkite tuo iš anksto.

Ar bus galima užsisakyti priminimą apie draudimo pabaigą?

Neretai yra juokaujama, kad kuo ilgesniam laiko tarpui apsidraudžiama, to greičiau pamirštama apie tai. Ir iš tiesų tame yra tiesos, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad juokauti nevalia – būtina drausmingai pratęsti draudimo galiojimo, priešingu atveju klientas gali patirti nemalonumų. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad nemaža dalis draudimo kompanijų siūlo puikią išeitį – nemokamus priminimus apie besibaigiantį draudimą. Taigi, jei norite, kuo didesnio komforto, nepamirškite šios svarbios detalės rinkdamiesi draudimo kompaniją – išvengsite papildomų rūpesčių ir būsite garantuoti, kad laiku pratęsite draudimo sutartį.

Draudimas vadina svarbų vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl rinkdamiesi šias paslaugas teikiančią kompaniją, turite būti atidūs – jei pasirinksite tinkamai, turėsite ypač daug naudos.

VIVAdraudimas.lt