Sveikatos

Sveikatos draudimas internetu

„Sveikata – brangiausias mūsų turtas“ – tai frazė, kurią turbūt dažniausiai prisimenate netikėtai užklupus ligai ar nelaimės metu susižeidę. Tokiais atvejais be jokios abejonės susiduriate su neplanuotomis išlaidomis vaistams, gydymui ar sveikatos stiprinimui. Tam, kad susidūrus su sveikatos problemomis jaustumėtės ramiau ir būtumėte tikri, jog bus kompensuotos Jūsų patirtos išlaidos, siūlome apsidrausti sveikatos draudimu. Jūsų patogumui ir laiko bei pinigų taupymui siūlome apsidrausti sveikatos draudimu internetu.

Papildomai apsidraudę savo sveikatą, susirgę ar gavę traumą galėsite sau leisti kreiptis kad ir į privačią gydymo įstaigą, įsigyti visų būtiniausių ir papildomų vaistų, galų gale efektingai sveikti pasinaudoję masažų paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis. Turbūt ne paslaptis, kad apsidraudus privalomuoju sveikatos draudimu, padengiamos santykinai mažos gydymo išlaidos – daugelis vaistų, tyrimų ir procedūrų vis viena kainuoja nemažus pinigus. Būtent dėl šios priežasties esame tam, kad pasiūlytume Jums ir Jūsų artimiesiems sveikatos draudimą internetu.

sveikatos draudimas

Galimybę apdrausti savo darbuotojus sveikatos draudimu turėtų apsvarstyti ir kiekvienas darbdavys. Gera darbuotojų sveikata – geros atmosferos darbe ir produktyvumo garantas! Darbuotojų sveikatos draudimas leidžia darbuotojams labiau rūpintis savo sveikata, gauti nemokamą profilaktišką apžiūrą, įsigyti vaistų ir kitų sveikatos priežiūros priemonių. Be to, sveikatos draudimas atlygina sveikatos priežiūros išlaidas daugelyje sričių, tokių kaip: skiepai, stacionarus gydymas, medicininė reabilitacija po rimtos ligos ar traumos, sveikatos stiprinimo priemonės, odontologija ir daug daugiau. O svarbiausia – draudžiant darbuotoją tuo pačiu galima apdrausti ir visą jo šeimą ar net kūdikio gimimą.

Sveikatos draudimą internetu ypatingai rekomenduojame rinktis ir asmenims su padidėjusia infarkto ar insulto rizika. Draudžiamųjų sveikatos draudimo ligų sąraše paminėtinos ir tokios kritinės ligos kaip: onkologinės ligos, insultas, apakimas, stiprūs nudegimai, visiškas ir nuolatinis darbingumo praradimas, miokardo infarktas, ar inkstų funkcijos nepakankamumas.

Šis draudimas pravers ir jei Jums planuojama širdies kraujagyslių šuntavimo operacija, aortos operacija ar organų transplantacija. Atlyginsime ir stacionaraus gydymo (pavyzdžiui, po apendicito), ir ambulatorinio gydymo (tyrimų, konsultacijų) išlaidas, tad galėsite būti ramūs, kad jei turėsite sveikatos sutrikimų Jumis bus tinkamai pasirūpinta. Mūsų siūlomas sveikatos draudimas internetu ne tik taupo Jūsų pinigus ir laiką, bet ir užtikrina Jūsų geresnę finansinę padėtį gydantis profilaktiškai, o ne vien tik sunkių susirgimų, kritinių ligų ar nelaimių atvejais. Savanorišku sveikatos draudimu internetu galite apsidrausti jei nuolat gyvenate Lietuvos Respublikos teritorijoje ir esate ne jaunesnis nei 3 metų bei ne vyresnis nei 55 metų amžiaus. Nenusprendžiate, kurį sveikatos draudimą pasirinkti? Sveikatos draudimo rūšių yra daug, tačiau dauguma žmonių renkasi standartinį sveikatos draudimą, kuris atlygina patirtas išlaidas ne tik rimtų ir sudėtingų ligų atvejais, bet ir ligoms ar nelaimėms užklupus netikėtai. Sveikatos draudimas suteikia galimybę gydytis ne tik ligoninėje įvairių ligų atveju, bet ir lankytis pas odontologą profilaktinei apžiūrai ir pan. Prieš įsigydami sveikatos draudimą internetu, įvertinkite savo sveikatos būklę, riziką susirgti kritinėmis ligomis ir traumų tikimybę – tai padės Jums lengviau apsispręsti, kurią sveikatos draudimo rūšį pasirinkti.