Turto

Turto draudimas internetu

Gyvename ne pačiais lengviausiais laikais, tad kiekvienas užgyventas turtas mums brangus. Vienas didžiausių turtų tiek finansine, tiek moraline prasme yra mūsų namai, kuriuos puoselėjame, gražiname ir siekiame apsaugoti nuo blogos akies, ilgapirščių ar stichinių nelaimių. Geriausia apsauga – be jokios abejonės – turto draudimas, todėl siūlome Jums įsigyti turto draudimą internetu.

Pasirinkę turto draudimą internetu galėsite būti tikri, kad Jūsų kilnojamas ar nekilnojamas turtas bus apdraustas paprastai ir greitai. Įvykus draudiminiam įvykiui, draudimas Jums atlygins žalą, sukeltą: gamtinių jėgų, ugnies, vandens (užliejimo, vandens ar šilumos tinklų avarijos), vagystės (įsilaužimo, apiplėšimo ar vandalizmo), stiklo dūžių ir pan. Apsidraudę galėsite būti ramūs, kad žala bus atlyginta, jei draudiminio įvykio metu bus apgadintos būsto sienos, stogas, šildymo sistema, santarinė įranga, elektros instaliacija ar net grindų danga. Svarbu ir tai, kad, pavyzdžiui, vagystės metu išlaužtos ar sugadintos durys taip pat įtraukiamos į draudiminius objektus. Jums bus apmokėtos išlaidos, reikalingos naujai spynai ar durims įstatyti.

turto draudimas

Turto draudimas internetu yra puiki galimybė apdrausti ir turtą, esantį nekilnojamojo turto viduje – baldus, buitinę techniką, vertingus drabužius ir papuošalus. Šis draudimas apsaugo ne tik Jūsų pačių turtą, bet ir į svečius užsukusių draugų, giminaičių vertingus daiktus. Draudžiantis tereikia atkreipti dėmesį, kokie apribojimai taikomi draudimo išmokoms atsižvelgus į skirtingas draudžiamųjų daiktų kategorijas. Draudimo suma prilyginama kainai, už kurią turtą praradęs asmuo galėtų įsigyti analogišką prarastajam.

Klausiate, kokia yra Jūsų turto draudimo suma ir kaip ji apskaičiuojama? Pavyzdžiui, gyvenamojo būsto turto draudimo suma yra laikoma pastato nauja atkuriamoji vertė, kurios turėtų pakakti suremontuoti būstą, įskaičiuojant ir šalutines išlaidas (draudiminio įvykio vietos tvarkymo, planavimo). Suma nustatoma 1 kvadratinio metro atkuriamąją vertę (vertė nustatoma pagal rinkoje vyraujančias kainas) padauginus iš bendro būsto ploto. Pasirinkę turto draudimą internetu ir užpildę prašomus pateikti duomenis, netrukus matysite draudimo sumą.

Jei ketinate draustis turto draudimu, vertėtų pagalvoti ir apie civilinės atsakomybės draudimą. Apsidraudus šiuo draudimu ir, pavyzdžiui, užliejus kaimynų butą, ar sukėlus gaisrą, bus atlygintos teisėtos trečiųjų asmenų (šiuo atveju, kaimynų) turtinės pretenzijos dėl jūsų sukeltos žalos jų turtui, sveikatai ar net gyvybei. Šis draudimas padės Jums išvengti didelių nemalonumų ir finansinių nuostolių.

Apsidraudę turto draudimu būsite apsaugoti nuo visų nelaimingų atsitikimų, tačiau jei norite užtikrinti šimtaprocentinę garantiją, apsidrauskite ir papildomu turto draudimu, pavyzdžiui, stiklų dūžių draudimu, dviračių draudimu ar gyvenamojo būsto nuomos draudimu. Papildomas turto draudimas padės užtikrinti Jums svarbaus ir išskirtinio turto saugumą.

Turto draudimas – tai vienas svarbiausių žingsnių siekiant apsaugoti savo užgyventą turtą nuo vagių, gamtos jėgų, trečiųjų asmenų ar net gyvūnų padarytos žalos, todėl norėdami išvengti galimų didžiulių rūpesčių ir žinoma, finansinių nuostolių, apdrauskite tai, kas Jums brangiausia turto draudimu internetu jau šiandien!