Automobilio draudimas – privalomasis, kasko, internetu – pigiau

Automobilio draudimas

Automobilio draudimas – tai paslauga, kuri turi daug privalumų ir daug trūkumų, o taip pat ir viena iš tų paslaugų, kuri yra neatsiejama nuo daugybės mitų. Šį kartą turėsite puikią progą pažinti pačius populiariausius mitus, kurie yra susiję su šia paslauga. Belieka tik pridurti, kad pažintis su šiais mitais yra labai naudinga – jei žinosite, kokių klaidingų įsitikinimų yra apsupta ši paslauga, tokiu atveju  išvengsite daugybės klaidų.

automobilio draudimas

Automobilio draudimas visada kainuoja tiek pat

Vienas dažniausiai pasitaikančių  mitų yra susijęs su automobilio draudimo paslaugos kaina. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog daugybė žmonių yra linkę galvoti, kad automobilio draudimo paslaugos kaina yra nekintantis dydis. Iš tiesų, yra visai priešingai – automobilio draudimo paslauga kiekvieną kartą, kai norėsite apsidrausti, gali sudaryti skirtingas išlaidas. Taip yra todėl, jog skirtingi veiksniai daro skirtingą įtaką, be to, egzistuoja ir nemažai priemonių, kurias galima pasitelkti, siekiant surasti šią paslaugą už ypač patrauklią kainą. Viena iš tokių priemonių yra pigiausias privalomasis automobilio draudimas skaičiuoklėje, taip pat palankesnės kainos bus galima tikėtis ir tuo atveju, jei paslaugą įsigysite tuomet, kai jai bus taikoma nuolaida.

Gaunate automobilio draudimą ir nieko daugiau

Pats metas pristatyti ir dar vieną klaidingą įsitikinimą, kuris, beje, pradžiugins ne vieną asmenį, planuojantį dar tik pasinaudoti šia paslauga. Tai – manymas, jog įsigiję  automobilio draudimą jūs ir gausite automobilio draudimą. Iš tiesų, dažnu atveju situacija yra kur kas geresnė, kadangi galite gauti kur kas daugiau nei tik automobilio draudimą. Taip yra todėl, jog labai didelė dalis draudimo bendrovių kartu  su automobilio draudimu siūlo kur kas daugiau – suteikia nuolaidas kitoms paslaugoms.

Taip pat skaitykite:

 

Automobilių draudimas internetu – paslauga, kurios  galiojimo negalima nutraukti

Dar vienas mitas, kuris taip pat negali likti nepristatytas, yra toks: automobilių draudimas – paslauga, kurios galiojimo laiko negalima nutraukti. Iš tiesų situacija yra visai kitokia – esant tam tikroms aplinkybėms, automobilių draudimo paslauga gali būti nutraukiama bet kada.

Automobilių draudimas negali būti užsakytas kitam asmeniui

Įprasta manyti, kad automobilių draudimas yra ta paslauga, kurią asmuo gali užsisakyti tik sau. Iš tiesų, šiuo klausimu situacija yra priešinga, kadangi tokią paslaugą galite užsakyti ir kitam asmeniui, pavyzdžiui, savo atžalai.

Taigi, jau susipažinote su pačiais svarbiausiais mitais, kurie lydi automobilių draudimo paslaugą, žinodami, kur mitas, o kur tiesa, gerokai sumažinsite klaidų tikimybę.